«Пекельна кухня»: ексначальник патрульної поліції показав, як вчиться готувати піцу

Поки у Борисполі готують приміщення під Veterano Pizza Boryspil – ексначальник патрульної поліції Віталій Горкун вчиться випікати смачну українську піцу. Своє стажування Віталій жартівливо назвав «пекельною кухнею» та поділився фотографіями й враженнями від процесу.

«На перший погляд, все просто: замісив тісто, розкатав, зібрав піцу і в піч, а насправді можу запевнити, що це ціла наука. За період навчання було спалено або пересушено з десяток піц, обпечені пальці, але добре, що не відрізані слайсером. Попереду ще багато роботи…», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, невдовзі у Борисполі з’явиться Veterano Pizza Boryspil. Цей заклад приєднається до відомої в Україні мережі Veterano Pizza, яку створив учасник АТО. У місті закладом керувати ексначальник патрульної поліції Віталій Горкун.

«…Віталій стає частиною команди #VeteranoPizza. Саме він відкриває нову піцерію Veterano Pizza Boryspil в рамках нашої мережі», – повідомив засновник Veterano Pizza Mariupol Богдан Чабан.

За його словами, проект буде реалізовано за підтримки наших фінансових партнерів Finstream: «Саме з піцерії Віталія розпочнеться франчайзингове поширення нового формату наших закладів. Це будуть піцерії доставки, а також невеличкі сімейні фаст-фуди. Наша мета — зробити найкращу в Україні доставку піци, а також найбільшу мережу ветеранських бізнесів. Ми пропонуємо доступні умови франчайзингу для ветеранів, а також найближчих членів їх родин».

Інф. «ТС»

Share Button