Новобранці Міжнародного центру Нацгвардії склали Військову присягу на вірність українському народові

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що в селі Старе на Київщині, слова клятви вірності українському народові виголосили понад 40 новобранців. Зі зброєю в руках сьогодні вони присягли бути чесними, вірними й відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки.

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн.

І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких, для новобранців цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

У своєму привітанні начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко побажав воїнам гідно нести звання гвардійця та опановувати військову професію.

Присутні з тремтінням у серці прослухали аудіо-привітання мами одного з новобранців Світлани Лозицької, яка дала батьківський наказ вірно служити Батьківщині та побажала стати справжніми чоловіками.

Переважна більшість молодих юнаків має мотивацію та готувалися до військової служби заздалегідь.

«Мені подобається допомагати людям і я маю професію пожежника-рятувальника. Планую підписати контракт та продовжити службу у пожежному підрозділі. До служби готувався, вивчав тактико-технічні характеристики зброї, ходив до стрілецького тиру», – розповів 19-річний солдат Даниіл Білюк родом із Житомирщини.

Після складання присяги вже традиційно благословив та освятив воїнів на військову службу військовий капелан Центру отець Григорій Березюк.

Після урочистого ритуалу молодих воїнів музичним дарунком привітала учасниця колективу художньої самодіяльності Центру молодший сержант Олена Хобта.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ

Share Button