Поспи в «Борисполі»: в аеропорту відкрився капсульний хостел

На території терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» відкрився хостел із капсулами для сну GettSleep Boryspil («Поспи в Борисполі»), який приймає туристів цілодобово. Про це повідомляється в системі booking.com.

Ціни тут стартують від 370 гривень за одномісний номер-капсулу (розміщення на 3 години). За 3 години перебування в капсулі для двох доведеться заплатити 550 гривень, за 6 годин – 730 гривень. Максимальна вартість (12 годин перебування в подвійній капсулі) – 930 гривень.

«Летовище «Бориспіль» приєдналося до сучасних аеропортів світу, де мандрівники можуть отримати короткий перепочинок між рейсами в капсульному готелі», – прокоментував відкриття хостелу міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

На думку урядовця, зростання кількості транзитних пасажирів в аеропорту забезпечуватиме попит на послуги такого хостелу в «Борисполі».

Готель почав пропонувати свої послуги на сайті бронювання житла з 20 травня цього року. Працівники цілодобової стійки реєстрації говорять англійською, українською та російською мовами.

У хостелі заборонено курити. Як видно на фотографіях, тут є душові кабінки, шафи для зберігання дрібний речей, а також багажу, змога підзарядити ґаджети.

Як відомо, капсульний хостел передбачає розміщення гостей в спеціальних кімнатах-капсулах, у яких є ліжко для сну.

Фото: booking.com

Share Button