У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ КИЇВЩИНИ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЇЗДИТИ ПАСАЖИРАМ ІЗ ОДНІЄЮ ДОЗОЮ ВАКЦИНИ

Користуватись автобусами, маршрутками та електричками, які курсують територією Київщини та до столиці, дозволяється жителям Київщини, які ще не встигли пройти повний курс вакцинації, але вже мають одну дозу вакцини. На цьому 16 листопада повідомила директорка департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олена Єфіменко.

«Із минулої суботи на Київщині почали діяти посилені обмежувальні заходи в усіх видах громадського транспорту. Підкреслю, що люди, які зробили одне щеплення і мають жовтий «COVID»-сертифікат, користуватись ним можуть також», – пояснила Олена Єфіменко.

Нагадаємо, що з 13 листопада на Київщині вільно користуватись автобусами, маршрутками та електричками зможуть тільки ті пасажири, які матимуть при собі один «COVID»-сертифікат, негативний результат ПЛР- чи експрес-тесту, отриманий не пізніше, ніж за 72 години до дня поїздки, або довідку про одужання, чинність якої буде підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема «Дії».

Діятимуть обмеження до того моменту, поки обласна комісія з питань ТЕБ і НС не винесе окремого рішення про їх скасування.

Пресслужба Київської ОДА

Share Button