Навіщо платити більше: чоловік відкачав фекалії просто на ґрунтову дорогу

Містянин, який проживає на вулиці Дружби Народів, мотопомпою відкачав вміст вигрібної ями просто на ґрунтову дорогу. Не бажаючи платити за вивезення рідких відходів, бориспільцю доведеться заплатити штраф. Розмір стягнення визначить адмінкомісія на найближчому засіданні.

«Якщо деякі містяни вважають 22 грн в місяць з особи за вивезення сміття значною сумою, то що вже казати про вивезення рідких відходів? Вартість такої послуги нині становить від 300 до 500 грн за 4 куб. м. При нераціональному використанні води й за відсутності сучасних систем фільтрації очищати вигрібну яму доводиться по 2-3 рази на місяць, залежно від кількості осіб, які мешкають.

Але є люди, які знайшли вихід з цієї ситуації. Вони вмикають помпу й викачують вміст вигрібних ям до водопонижуючих каналів чи просто на дорогу. Саме другий випадок виявили працівники нашого відділу», – наголосили у відділі контролю за благоустроєм.

Окрім того, небайдужих жителів міста закликали долучатися і повідомляти відділ про відомі випадки забруднення екології.

«Повідомлення можете надсилати на сторінку у Facebook, листом до Центру надання адміністративних послуг (Київський Шлях, 72, каб. 101) чи за телефоном – 5-54-88», – повідомили у відділі.

Інф. «ТС»

Share Button