Кабінет міністрів підтримав запропоновані президентом кандидатури голів восьми обласних державних адміністрацій

26 червня Кабінет міністрів України на своєму засіданні підтримав призначення восьми голів обласних державних адміністрацій, чиї кандидатури запропонував Президент Володимир Зеленський. Ідеться про керівників ОДА у Київській, Донецькій, Закарпатській, Херсонській, Черкаській, Луганській, Одеській та Львівській областях.

Так, головою Київської обласної державної адміністрації став Михайло Бно-Айріян, Донецької ОДА – Павло Кириленко, Закарпатської ОДА – Ігор Бондаренко, Херсонської ОДА – Юрій Гусєв, Черкаської ОДА – Ігор Шевченко, Луганської ОДА – Віталій Комарницький, Одеської ОДА – Андрій Андрейчиков, Львівської ОДА – Маркіян Мальський.

«Переконаний, що ці області отримали гідних керівників. Ці люди пройшли жорсткий відбір та довели свою здатність вирішувати завдання, що їх ставить президент. Насамперед – забезпечити очищення місцевої влади та економічне зростання. Вони мають небагато часу, щоб підтвердити свою професійність і компетентність конкретними результатами. Якщо результату не буде – швидко знайдемо нових керівників цих регіонів. Недоторканності у нас не буде у будь-якому вигляді та на будь-якому рівні», – наголосив перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов.

Довідка.

Київська область. Михайло Каренович Бно-Айріян. 35 років. Закінчив КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Фахівець з міжнародних відносин, економіст-міжнародник, перекладач з арабської мови (диплом магістра з відзнакою). Працював заступником директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго». У 2015-2016 рр. – директор департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Також обіймав посаду відповідального секретаря Ради експортерів при МЗС України.

А ТИМ ЧАСОМ…

Розенко закликає Зеленського не підписувати останні накази про призначення голів ОДА

Віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко закликає президента України Володимира Зеленського не підписувати укази про призначення глав обласних державних адміністрацій кандидатур, котрі розглядалися на засіданні уряду напередодні. Про це він наголосив на сторінці у Facebook.

Зокрема, Розенко зауважив, що ніяких «відкритих, прозорих, чесних та публічних» конкурсів на посади глав ОДА не було проведено», а «відбір» кандидатів було здійснено без залучення відомих HR агентств та відбувався він у кулуарний спосіб.

За його словами, «наслідком такої непрозорості та кулуарності в ухваленні кадрових рішень серед претендентів на посади глав обласних адміністрацій опинилися люди з шлейфом сумнівного, кримінального минулого та відверто антиукраїнською позицією».

«Переконаний, що в нас є всі можливості для того, щоб у тижневий термін провести новий відкритий і прозорий відбір на посади глав ОДА. Переконаний також, що більшість із раніше внесених Вами кандидатур зможуть довести свою спроможність керувати областями на цих відкритих конкурсах. Є і справді достойні кандидатури серед запропонованих кандидатур», – додав Розенко.

 

Share Button