ПОЛЯКИ ОГЛЯДАЛИ, ПОРІВНЮВАЛИ, ДЕЧОМУ ДИВУВАЛИСЬ

ДЕЛЕГАЦІЯ З ПОЛЬЩІ ВІДВІДАЛА БОРИСПІЛЬ

25 червня місто Бориспіль відвідала делегація Союзу гмін і повітів Сілезького воєводства Республіки Польща на чолі з головою правління –  президентом міста Рибнік паном Піотром Кучера, а також представники Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

Мета такої зустрічі – обмін досвідом, розвиток місцевого самоврядування та співпраця, що триває п’ять років.

Найперше делегація відвідала Книшовий меморіальний парковий комплекс, де міський голова Анатолій Федорчук презентував проект «Реконструкції та перепоховання закритого для поховань (з 1963 року) історичного Книшового кладовища, що з 1988 року визнане пам’яткою місцевого значення», комунальне підприємство «ТелеРадіоСтудія «Бориспіль», де продемонстрували роботу телестудії та FMрадіо, що незабаром з’явиться на хвилях міста, міську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 1 КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та новозбудований академічний ліцей.

А. Федорчук наголосив, що завдяки реформі децентралізації у міст є реальна можливість будувати нові об’єкти інфраструктури та успішно впроваджувати реформи в медичній і освітній галузях.

Інф. «ТС»

Share Button