З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО БОРИСПОЛЯ: ПРЕМ’ЄР ВІДВІДАВ ПРОЗОРИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Бориспіль. Через несподіваний візит посадовця сесія міської ради розпочалася значно пізніше. Мета робочого візиту – побувати в Бориспільському відділі обслуговування громадян управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Київській області. до слова, управління працює як прозорий сервісний центр.

Знайомлячись з роботою центру, глава уряду спілкувався і з пересічними громадянами і нагадав, що за рішенням уряду вже з 1 липня підвищиться пенсія для людей, які мали великий стаж, але невеликі зарплати протягом всього часу роботи: 30 і більше років для жінок, 35 і більше – для чоловіків. В Україні таких пенсіонерів близько 2,5 млн людей і їхні пенсії сягатимуть не менше 2 тис. грн.

«Для нас найважливіше завдання – допомогти і підтримати пенсіонерів, які все життя відпрацювали, але мали невелику зарплату. Це ще один системний крок, який дозволяє не робити разових доплат, а проводити системні дії. Економіка працює, її треба розвивати, і все, що вона зароблятиме, –  реінвестуватимемо в добробут людей», – наголосив Володимир Гройсман.

Екскурсуючи вулицею міста, прем’єр-міністр зупинявся, аби поспілкуватися з містянами, більшість з яких хвилювало фінансове питання. Так, народна майстриня Валентина Білокінь скаржилася на вартість лікування: «До міської влади я зверталась, і мені виділяли кошти. Та цього не достатньо. Я багато роблю для своєї держави і заслужила на її фінансову підтримку».

У заході взяли участь присутні тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус, заступник голови правління Ірина Ковпашко, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов, керівництво міста Борисполя на чолі з міським головою Анатолієм Федорчуком, заступник голови Бориспільської районної держадміністрації Сергій Білецький та інші посадові особи.

Інф. «ТС»

 

Share Button