Англомовна зустріч з послом Австрії

У Бориспільському академічному ліцеї відбулася англомовна зустріч з діючим послом Австрії Герміне Поппеллер. 

«Скільки радості та вражень ввипромінюли очі наших ліцеїстів. Герміне з гордістю розповідала про спільну історію Австрії та України. Почала з географії, пригадавши Дунай, який бере свій початок та впадає у Чорне море в Україні. Наголосивши, що ми, Україна та Австрія, знаходимося та розділяємо береги однієї річки. Пригадала істортчні факти, зазначивши, що їй дуже приємно, що ми, українці, з повагою ставимося до нашого минулого. Вразила і наступними фактами: а чи знали Ви, що історія кави в Австрії бере свій початок з України?! Традицію кавоваріння в Австрії започаткував львів’янин, який одного разу просто привіз із собою каву та дав нею поласувати», – повідомили в ліцеї.

Після презентації ліцеїсти просто «закидали» запитаннями Герміне. Дітей цікавила і система освіти, і вільний час, і особливості професії посла та багато іншого.

Герміне із задоволенням відповідала кожному та запросила відвідати цю дивовижну країну. Завершуючи зустріч, посол сказала, що знайомі часто її запитують: «А як там, в Україні?” На яке вона завжди відповідає:»Якщо вас цікавить ця країна, то ви повинні поїхати туди і на власних очах побачити всю красу й багатство. Адже ті погані новини, які показують по телебаченню, то зовсім не Україна».

Share Button