ПАТРУЛЬНУ ПОЛІЦІЮ БОРИСПОЛЯ ОЧОЛИВ 26-РІЧНИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ГЛАДЧУК

Патрульну поліцію Борисполя очолив новий керівник — 26-річний старший лейтенант поліції Дмитро Гладчук.

Довідка. 19 червня батальйону патрульної поліції у м. Борисполі представлено нового начальника. Ним став 26-річний уродженець Буковини старший лейтенант Дмитро Гладчук. Закінчивши Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого, Дмитро вступив до Національної академії прокуратури, де отримав диплом магістра з відзнакою. Стажувався на базі Чернівецької прокуратури, та вирішив спробувати себе у лавах поліції, що тільки-но починала формуватися. Після всіх конкурсних етапів та навчання свій шлях почав з патрульного поліцейського у Чернівцях, та вже незабаром був направлений на службу до Кривого Рога, де з січні 2017-го приступив до виконання обов’язків заступника начальника управління патрульної поліції, а через рік очолив її.

Звертаючись до колективу, Д. Гладчук наголосив: «Наша робота – це стиль життя, адже своїм прикладом ми демонструємо, яким має бути офіцер і людина. Стартуючи з Чернівців, я виніс для себе 4 принципи: дисципліну, порядність, принциповість та чесність. …Хочу, аби це стало основними постулатами для нашої з вами діяльності. Разом ми можемо зробити багато добрих справ і забезпечити безпечне життя жителів Борисполя».

Щодо самого міста новий начальник патрульної поліції відзначає цікаву історію та порядність людей, які в ньому живуть. А, порівнюючи Кривий Ріг і Бориспіль, переконує, що наше місто значно безпечніше.

Найближчим часом і кардинально лейтенант Гладчук планує змінювати квадрати патрулювання задля зменшення аварійності на дорогах, враховуючи спеку, також проводити аналіз особового складу та укомплектовувати його.

«Це людяний керівник, який розуміється на кожному питанні й ніколи не залишить проблему підлеглого без уваги. Він неодноразово це доводив. Для батальйону патрульної поліції у Борисполі такий керівник – це новий подих і крок уперед. Ви в надійних руках», – звернувся до присутніх перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Символічно, що Д. Гладчука на новій посаді привітала перший керівник патрульної поліції у місті Борисполі, а нині заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Майя Бреславська.

Нагадаємо, раніше патрульну поліцію Борисполя очолював  Віталій Горкун, який 10 червня пішов зі служби.

Вікторія БІЛЕЦЬКА, «ТС»

Share Button