Стартувала сьома хвиля конкурсу проєктів соціальної дії від Британської Ради в Україні

В областях України розпочато сьому хвилю конкурсу проєктів соціальної дії від Британської Ради в Україні. Про це повідомляє на офіційному сайті виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

«У 2018 році Бориспіль вже долучався до конкурсу проектів, що відбувся у форматі пітчингу (короткої словесної (візуальної) презентації ідеї або проєкту з метою отримання фінансування). Пітчинг проєктів у м. Борисполі було реалізовано за підтримки Бориспільської міської ради, Британської Ради в Україні (проект «Активні громадяни») та Громадської організації «Місто активних громадян», – йдеться у повідомленні.

При цьому вказується, що загальний бюджет конкурсу становив 200 тис. грн, з яких 100 тис. грн – фінансування від Бориспільської міської ради та 100 тис. грн – від Британської Ради в Україні. Всього на конкурс було подано 21 проєкт, до розгляду конкурсної комісії дійшли 10 проєктів, 5 були визнані переможцями та реалізовані. З інформацією про проведений конкурс можна ознайомитися за посиланням https://borispol-rada.gov.ua/…/41929-informatsiia-pro.

У повідомленні звертаються до громадян підтримати та запропонувати ідею проєкту соціальної дії на обласному пітчингу й отримайте кошти на її реалізацію.

ДОВІДКОВО

Пітчинг проектів – конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради, спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.

Розклад конкурсу на рівні Київської, Запорізької та Черкаської областей: початок подання заявок – 2 листопада 2021 року; останній термін подання заявок – 1 грудня 2021 року; результати відбору – 10 грудня 2021 року; початок онлайн навчання – 13 грудня, закінчення – 19 грудня 2021 року. Голосування громадськості на порталі – 10-16 січня 2022 року. Презентація проєктів перед комісією – 18 – 20 січня 2022 року.

Хто може взяти участь?

Взяти участь у пітчингу можуть активні громадяни від 18 років, а також команди громадян, які планують проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади та бажають отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Які вимоги до проєкту?

Проєкт повинен базуватися на загальновизнаних суспільних цінностях, бути добре спланованим та стосуватися локально-глобальних зв’язків.

Проєкти мають фокусуватися на покращенні життя громадян, насамперед молоді, розвитку співпраці з органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети.

Проєкти мають передбачати активну співпрацю з представниками органів влади.

Рекомендується подавати проєкти, що відбуватимуться в онлайн-форматі або ж у змішаному форматі без проведення масових заходів. Дозволяється проведення ремонтних робіт або інакших дій, які не передбачають масового скупчення людей в одному приміщенні. Реалізація ПСД має відбуватись відповідно до вимог МОЗ щодо поведінки під час пандемії Covid-19 та не ставити під загрозу здоров’я людей.

Організатори залишають за собою право рекомендувати зміну формату запланованих заходів та не підтримувати проєкти, які передбачають заходи, що в умовах пандемії Covid-19 можуть бути небезпечними для здоров’я людей.

Бюджет проєкту:

На один проєкт соціальної дії в межах проєкту SC3 надається до 35000 грн.

Заявкою обов’язково має бути передбачене співфінансування як мінімум 20% від внеску Британської Ради (як у грошовій, так і у негрошовій формі) від проєктної команди, інших партнерів або органів влади.

Share Button