Медики зустрілись з главою МОЗ: цього року ангіографа Борисполю не бачити

Бориспільські медики – керівник НКП «ББЛІЛ» Олександр Щур та лікар Ілля Луців – зустрілись із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком. Обговорили підвищення зарплат медикам та придбання ангіографа для Борисполя. Про це Ілля Луців повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Разом з Олександром Федієнком та Олександром Щуром зустрілись з міністром ОЗ Віктором Ляшком. Обговорили проблемні питання та майбутнє вторинки:

«…Питання підвищення зарплат медикам в 2022… Міністр справді в це вірить, я не дуже, але побачимо. Про вакцинацію не говорили, бо тут поділяю думку МОЗ.

З позитивного: міністр справді вірить у те, що каже і виглядає впевненим менеджером, тому надіюсь на краще майбутнє…» – написав Луців.

Лікар також наголосив, що «основне питання, з яким їздили, залишається відкритим, цього року ангіографа Борисполю не бачити, щоправда, до липня міністр обіцяв встановити».

Підсумовуючи розмову, Луців подякував депутату округу № 98 Олександру Федієнку за організовану зустріч, міністру Віктору Ляшку за те, що вислухав про роблеми «ББЛІЛ».

 

Share Button