Наші медичні працівники – найкращі

Так вважають жителі села Гора про колектив Гірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Аби переконатися в цьому, кореспонденти «ТС» побували в закладі, поспілкувався і з колективом, і з відвідувачами. Їх цього дня виявилось чимало, та найгамірніше поводились малюки.

Завідувач Христина Фесенко очолює заклад близько семи років:

«Наша АСМ є лікувально-профілактичним закладом, надаючи кваліфіковану медичну допомогу близько 4000 жителям села, які уклалали з нами декларації, з них понад 100 дітей віком до одного року. Але ж у селі проживає набагато більше населення, тож по суті ми обслуговуємо значно більше людей, які звертаються за допомогою.

В амбулаторії  разом зі мною  працюють лікар загальної практики сімейної медицини Марина Мринська, три медичні сестри, молодший медперсонал та водій. Я вдячна своєму колективу за професіоналізм і відданість справі. Адже завдяки згуртованій роботі всього колективу ми неодноразово виходили переможцями за рейтинговими показниками районних та обласних ЗМІ серед лікувальних закладів Бориспільського району та Київської області. Наш заклад оснащений сучасним обладнанням для надання первинної медичної допомоги та проведення профілактичних заходів серед населення. Я завжди отримую підтримку та розуміння від керівництва Бориспільського КНП «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги», Бориспільської районної ради та державної адміністрації, Гірської сільської ради».

Жителі села охоче поспілкувалися з журналыстами і  просили від імені односельців подякувати особисто Христині Степанівні за професіоналізм, ввічливість, турботу, доброзичливість, повагу до пацієнтів. Вона вміє лікувати не лише тіло, а й душу, знаходячи потрібні слова підтримки як для хворих, так і для їх рідних. А ще вона здібний керівник, організатор. Завдяки їй амбулаторія перетворилася на затишний заклад: зроблено євроремонт, активно запрацював денний стаціонар, оснащений усім необхідним.

Особливі слова вдячності звучали й на адресу медичних сестер Людмили Романенко, депутата Гірської сільської ради, Любові Петлицької, Світлани Баранюк, вправні руки яких роблять всі маніпуляції професійно і безболісно з посмішкою на вустах. Також завжди привітні молодші медсестри Тетяна Ващевська, Валентина Ціснецька. Душею колективу називають водія Григорія Шкиринду.

Редакція приєднується до всіх вітань і шле низький уклін за сумлінну та невтомну працю всім медичним працівникам Бориспільщини. Нехай сторицею повертається до вас
добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Вікторія БІЛЕЦЬКА, «ТС», фото автора

Share Button