Керівник патрульної поліції Віталій Горкун пішов з посади

Керівник Бориспільської патрульної поліції Віталій Горкун повідомив, що пішов зі служби. При цьому наголосив, що це не пов’язано з останніми скандалами у Нацполіції, просто «настав час змін».

«На цій фотографії ви бачите те, чим я жив останні 5 років. За оборону Донецького аеропорту отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня. Вже після демобілізації відчув гостру потребу країни у відновленні довіри українців до інститутів влади. Тому на початку 2016 року, пройшовши всі відбори, а згодом і навчання, став до лав новоствореної патрульної поліції, де вже було чимало ветеранів війни», – написав Горкун, додавши відповідне фото.

За його словами, це був свідомий вибір, а гасло «Служити та захищати» стало для нього головною мотивацією на весь період служби в структурі Нацоінальної поліції. За час роботи в патрульній поліції, підкреслює, на власному прикладі відчув, наскільки тривалим та важким є процес реформ у нашій країні, і це стосується не лише влади, а й відповідальності звичайних громадян перед законом.

В. Горкун додав, що з приємністю згадує рік на чолі патрульної поліції Маріуполя, яку очолив від початку її створення: «Ми стали не просто одним колективом, а однією командою однодумців. Теж саме можу сказати про своїх підлеглих в рідному Борисполі. Дякую кожному з вас за гідну службу».

«Моє рішення піти зі служби ніяк не пов’язане з останніми скандалами в лавах Нацполу. Не секрет, що в кожному колективі є покидьки та негідники, які своїми вчинками кидають тінь на всіх колег. Тож, сподіваюсь, покарання для таких «поліцейських» буде максимальним, згідно з чинним законодавством.

Прийшов час змін. Перш за все, для мене особисто. Я залишаю лави патрульної поліції з розумінням, що кожного дня докладав максимум зусиль, аби тримати імідж нашої структури на високому рівні і цей рівень буде з дня на день лише зростати.

Адже ми маємо бажання, а це основне під час здобуття досвіду!

Слава ВДВ!

Старший лейтенант поліції Віталій Горкун. Честь маю!» – написав В. Горкун на своїй сторінці у Facebook.

 

Share Button