Не щепленим до школи і в садочок – зась: коментар освіти

Верховний Суд підтвердив обов’язковість вакцинації дітей і визнав законною відмову керівництва одного з дитсадків Славути у відвідуванні закладу дитиною, яка не отримала обов’язкових щеплень. Рішення Верховного Суду від 17 квітня було оприлюднено в судовому реєстрі в травні. Постанова набуває чинності з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Яке повідомили в управлінні освіти і науки міста Борисполя, відтепер без вакцинації не братимуть ні в садочок, ні до школи.

«Є два шляхи – вакцинація, або висновок лікарської комісії, що дитині протипоказано щеплення», – повідомила керівник управління Тетяна Павленко.

За її словами, наразі управління працює в цьому напрямі: «Станом на 3 червня, вже виставлено списки зарахованих до першого класу, відповідно, хто має першочерговість у зарахуванні. Зазначу, що (з понад тисячі діток – ред.) було лише 20, які мали проблеми з вакцинацією».

І хоча Т. Павленко додала, що це «гарний показник», проблеми з вакцинацією все ж залишаються, але освітяни і медики спільно над ними працюють.

Інф. «ТС»

Share Button