На кисневе обладнання додатково виділять 800 мільйонів – Рада ухвалила закон

Верховна Рада ухвалила закон щодо виділення 800 млн грн на закупівлю кисневого обладнання з надходжень від імпортного ПДВ. Як передає Укрінформ, відповідний законопроєкт № 5460 “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо збільшення видатків на закупівлі, проєктування та встановлення кисневих станцій” в другому читанні і в цілому підтримали 336 народних депутатів.

Депутати також доручили Голові ВР Руслану Стефанчуку невідкладно підписати ухвалений документ.

Згідно із порівняльною таблицею, проєктом закону, зокрема, пропонується збільшити на 800 млн грн обсяг бюджетних призначень Міністерства охорони здоров’я за загальним фондом державного бюджету, передбачивши видатки розвитку за новими бюджетними програмами.

Зокрема, програма КПКВК 2301280 “Централізовані закупівлі кисневих станцій для опорних закладів охорони здоров’я” передбачає видатки обсягом 650 млн грн.

Водночас програма КПКВК 2311700 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на закупівлю опорними закладами охорони здоров’я послуг щодо проєктування та встановлення кисневих станцій” – 150 млн грн.

 

Share Button