В столиці та Київській області за останній місяць вдвічі збільшилася кількість громадян, що оформили авто на «єврономерах»

Так, за статистичними даними столичної митниці, протягом відведеного пільгового періоду в середньому в місяць Київська митниця оформляла півтори тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією. Натомість у жовтні громадяни активізувалися. Відтак Київською митницею у жовтні було оформлено вдвічі більше автомобілів – понад 3 тисячі.

Загалом, з 15 червня цього року, від початку дії спрощеного митного оформлення ТЗ відповідно до законів України №1402-ІХ та №1403-ІХ, Київською митницею проведено митне оформлення понад 8 тисяч транспортних засобів, з яких лише 10 транспортних засобів – це вантажні автомобілі (товарна позиція УКТЗЕД 8704), а решта – легкові (товарна позиція УКТЗЕД 8703). При митному оформленні цих авто громадянами до бюджету сплачено 281,3 млн грн.

В Київській митниці зазначають, що попит оформити транспортний засіб за пільговою процедурою збільшується в прогресії до кількості днів, що залишилися до закінчення пільгового періоду. А це, нагадаємо, 10 листопада – останній день для всіх категорій громадян, крім пільговиків, які ще матимуть час до 8 лютого 2022 року.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

Share Button