Ангели й справді літають: благодійність та мистецтво

Сучасний мистецький центр «Арт-Депо» відкрився лише місяць тому, та сюди разом зі своїми мистецькими творами вже приїздять відомі митці. 27 жовтня виставку «Політ Ангела» в художній галереї презентував український художник Едуард Бєльський, роботи якого побували в багатьох престижних галереях Європи.

Свої картини митець створює імпульсивними та вільними рухами, в результаті маючи єдиний та неповторний художній стиль.

Як розповідає художник, до Борисполя, «гарного та затишного міста», приїхав, попередньо домовившись про виставку із Борисом Шапіро. Як влучно підкреслила заступник міського голови Людмила Бистра, лише завдяки непосидючому характеру Бориса Шапіро містяни мають змогу побачити чудові роботи художника.

До слова, сам Едуард Бєльський зізнався, що найдорожче продав свої чотири картини на виставках у Маямі та Чикаго – коштували вони 13 тисяч доларів кожна (полотно 200 на 100 см).

І на презентації кожен відвідувач мав змогу придбати картину, зокрема і автопортрет Едуарда Бєльського, за прийнятну ціну. Художник тут же створював неповторні портрети присутніх: саме це стало родзинкою творчого вечора. Половина зібраних коштів пішли на благодійність: цього разу гроші збирали на операцію та реабілітацію для маленького Іллі.

Окрім того, на заході можна було споглядати і придбати графіку ще одного художника – Бориса Шматка, й половина зібраних коштів також пішла на благодійність.

Про мистецтво Е. Бєльський говорить так: «Якщо картина закінчена, вважайте її мертвою, а в моїх роботах завжди можна десь мазнути фарбою – саме це додає картинам життя».

На виставці побувала Марина ГРИЦЮК, «ТС»

Share Button