МАЙЖЕ 95% ПРАЦІВНИКІВ МЕДЗАКЛАДІВ КИЇВЩИНИ ЗРОБИЛИ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ

94,8% працівників медичних закладів на Київщині отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу. Натомість повний курс вакцинації пройшли 76,3% представників медичної сфери. Про сьогодні, 29 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Медики входять до однієї з найуразливіших груп населення, оскільки щодня контактують з великою кількістю людей, у тому числі хворих на COVID-19. Але я хочу зазначити, що медпрацівники нашого регіону до свого здоров’я ставляться відповідально й від коронавірусу вакцинуються. Це найкращий індикатор того, що щеплення є дієвими і їх не потрібно боятись. Тож закликаю всіх наших жителів брати приклад», – зазначив Василь Володін.

Нагадаємо: усього з початку вакцинальної кампанії на Київщині провели понад 972 тисячі щеплень проти COVID-19. Повний курс вакцинації пройшли більш ніж 429 тисяч жителів регіону.

До слова. За минулий день на Київщині провели 16033 щеплення. Відповідно першу дозу отримали 13003 людей, а другу – 3030.

Share Button