Позачергова сесія районної ради Зібралися, щоб прийняти субвенцію від міста

16 грудня відбулася позачергова 31 сесія Бориспільської районної ради (цього ж дня зібралися на пленарне засідання і депутати міської ради – авт.). Перед початком засідання в. о. голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко нагадав, що на попередній сесії було підписано угоду про спільне з містом фінансування для придбання флюорографа для ЦРЛ.

DSC_9604

Іван Недогибченко

  КОШТИ — НА ФЛЮОРОГРАФ

— Сьогодні на сесії міської ради депутати проголосували про передачу субвенції до районного бюджету в розмірі 425 тис. грн. Друга половина коштів – за районом. Тож виникла необхідність прийняти ці кошти, чим викликано позачергове засідання сесії, — наголосив головуючий.

«ТУРБОТА» — ПИТАННЯ НЕВІДКЛАДНЕ

Ще одне невідкладне питання розглянули депутати – внесення змін до районної комплексної програми «Турбота», програма соціальної підтримки незахищених верств населення району. Ситуація зараз нелегка і нестача коштів для її подальшого фінансування вимагала змін. Зміни внесли і до районного бюджету.

Начальник управління фінансів РДА Тамара Матяш наголосила, що в пропозиціях внесено зміни, враховані при проведенні сесії обласної ради, де коригувалася субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату компенсації пільг незахищеним верствам населення. Крім того, прийняли субвенцію з Великоолександрівської сільської ради на капітальний ремонт приміщення Великоолександрівської школи.

DSC_6241

Андрій Чайка

А СВІТЛО Є?

Депутат райради Андрій Чайка порушив питання віялового відключення електроенергії, коли у години пікового навантаження відключають  від живлення цілі села. Але як пояснити людям, в чому причина, коли вони сидять вдома при свічках, а траса Київ — Бориспіль зустрічає яскраво освітленими бігбордами. А ще не працюють світлофори, що створює аварійну ситуацію на дорогах, не говорячи вже про те, що псується побутова техніка. Микола Кононенко зауважив, що питання віялового відключення не в компетенції Бориспільського РП, тому треба захищати інтереси людей, звертаючись до вищестоящих органів.

Іван Недогибченко запропонував А. Чайці підготувати депутатський запит і вже потім  і від імені районної ради звернутися у вищестоящі органи, аби з’ясувати всі непорозуміння з цього приводу.

Алла БОГУШ, директор районного радіомовлення

 

 

Share Button