ЩАСЛИВІ, БО ПЕРШІ

Наші колеги на фестивалі

З ініціативи Щасливського сільського голови Миколи Шмаюна, третій рік поспіль на святковій сцені села проходить «Фестиваль Щастя у Щасливому», засновниками якого є КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв» та Щасливська сільська рада. Варто зауважити: підкорювала журі не лише Київська область, а й Івано-Франківська.

Та аби потрапити до гала-концерту, необхідно було отримати перепустку з вуст компетентного журі. Оцінювали конкурсантів у столиці народні та заслужені. Головна умова – українське і позитивне. Цьогоріч до номінацій «Естрадна пісня», «Інструментальний», «Розмовний, музично-розмовний жанри» доплюсували ще одну – «Співана поезія», аби конкурсант, який сам творить музичний твір, міг презентувати його на загал. Приємно, що переможцями першої та другої премій нововведення стали дві бориспільки – наша колега – журналіст Тетяна Підгурська та її вихованка, для якої викладачка написала пісню «Щастя у тобі» (спеціально до фестивалю), Анастасія Волковська.

25 травня у фіналі дівчат оцінили щирими оплесками та подарунками. Окрім диплома, Тетяна отримала премію у 3 тис. грн, Анастасія –  у 2 тис грн. До слова, дівчина, яка відвідує гурток журналістської майстерності «Слово» при БДЮТ «Дивоцвіт», отримала ще й запрошення виступити 4 червня у Колонній залі КМДА на ХХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Феєрія талантів квітучої України». На кону – подорож за кордон. Викладачем дівчинки з вокалу є вчитель НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського Тетяна Деркач.

Що тут додати: ми пишаємось нашою творчою колегою та її вихованкою. Так тримати!

Інф. «ТС»

Share Button