«ГРАЦІЯ»: 20 РОКІВ У РИТМІ ТАНЦЮ

Останньої суботи весни на сцені міського будинку культури своє 20-річчя святкував зразковий хореографічний ансамбль «Грація». Саме ж звання «зразкового» колективу присвоєно 2010-го, та передував цьому скромний старт: з гуртка, що налічував 20 вихованців. На сьогодні в ансамблі займається понад 100 дітей – дівчаток та хлопчиків віком від 5 до 16 років у групах початкового, основного та вищого рівнів. Незмінно керує «Грацією» Наталія Пилипчук, та з часом улюблена справа стала родинною: відтак ансамбль очолюють і мама, і донька Анна. Акомпаніатор «Грації» –  Ольга Марченко.

В репертуарі ансамблю народно-сценічні, бальні, естрадні танці. Колектив є постійним учасником концертів, шоу-програм, міських виховних та розважальних заходів, демонструє високий рівень підготовки як по всій Україні, так і за кордоном, повертаючись додому лише з найвищими нагородами.

Того дня «Грація» приймала вітання від міської влади та  БДЮТ «Дивоцвіт», на базі якого існує. А ще, окрім танцювальних номерів, на всіх чекав музичний подарунок: декілька музичних композицій від української співачки, суперфіналістки вокального шоу «Голос країни-7», учасниці гумористичного проекту «Жіночий Квартал» студії «Квартал 95». Віри Кекелії у тандемі з чоловіком Романом Дудою.

Інф. «ТС»

Share Button