Київські митники вилучили кілограм коштовностей у пенсіонерки

12 діамантів та 171 ювелірний виріб – сережки, пусети, браслети, намиста та інші прикраси з білого золота і срібла з коштовним камінням: сапфірами, рубінами, смагардами, топазами та іншими каменями фантазійних форм, відтінків та розмірів – київські митники виявили у  нашої літньої співвітчизниці.

Жінка, 1951 року народження, поверталася додому через аеропорт «Бориспіль» з Індії транзитом через Катар, скориставшись на митному контролі «зеленим коридором».

Керуючись оперативною інформацією прикордонників ОКПП «Київ», митники оглянули особисті речі та багаж авіапасажирки за допомогою технічних засобів. Саме так і було виявлено пакети з ювелірними виробами, які знаходилися у валізі громадянки.

Зі слів жінки, ці прикраси передала її дочка для своїх друзів в Україні.

Згідно з даними спектрального аналізу та за визначенням фахівця-гемолога – виявлені прикраси виготовлені з коштовних металів та каміння. А отже, апріорі коштують значно більше встановленої законодавством в 1000 євро неоподаткованої норми перевезення громадянами товарів в авіаційних пунктах пропуску.

Таким чином, аівапасажирка порушила порядок проходження митного контролю на «зеленому коридорі».

Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Вартість вилученого буде визначено додатково, але вже зараз можна сказати, що вона становитиме не одну тисячу доларів США.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

Share Button