ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ЖИТЕЛЯМ КИЇВЩИНИ, ЩОБ КОРИСТУВАТИСЬ ЗАЛІЗНИЧНИМ, АВІАЦІЙНИМ ТА АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

Жителям Київщини, які матимуть намір скористатись залізничним, авіаційним чи автомобільним транспортом на міжобласних і міжнародних сполученнях, потрібно мати при собі негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або документ, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу.

Перелік необхідних документів передбачений постановою Кабміну від 20 жовтня 2021 року.

Відповідно забороняється здійснення перевезень пасажирів без наявності у них одного з документів:

негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, яке проведене не більш ніж за 72 години до дня поїздки;

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;

міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

У випадку залізничного чи авіаційного транспорту перевізник несе відповідальність за наявність у всіх пасажирів (крім осіб, які не досягли 18 років) передбачених документів.

У випадку автомобільного транспорту перевізник зобов’язаний забезпечити інформування пасажирів про передбачені обмеження.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

 

Share Button