РОЗСЛАБЛЯТИСЯ НЕ ЧАС

Пленарне засідання п’ятдесят восьмої сесії міської ради, що відбулося 16 грудня, розпочали з приємного. У рамках відзначення Дня захисника Вітчизни та Міжнародного дня волонтера командування військової частини А 2215 нагородило Подяками тих, хто підтримує українських бійців на сході країни, зокрема, 25 батальйону «Київська Русь».

Серед нагороджених керівник ПрАТ «Агробудмеханізація», депутат Володимир Шалімов, депутати Володимир Борисенко, Олександр Дудченко, Юрій Сидоренко, Юрій Адамовський. Подяку відділення Міжнародної асоціації ветеранів підрозділу одержав за підтримку волонтерського руху та воїнів-захисників керівник ПрАТ «БКБМ» Ігор Шалімов. Голова ГО «Майдан» Надія Литвиненко подякувала від імені волонтерів міській раді за всебічну підтримку і допомогу. Раніше, як зауважив секретар міської ради Володимир Пилипчук, відзнаки вже було вручено 49-ти активістам.

Користуючись нагодою, міський голова Анатолій Федорчук повідомив, що 29 грудня в приміщенні міської ради планується концерт за участі співачки, поетеси Світлани Островської. Він буде безкоштовним, але під час дійства збиратимуть кошти на підтримку воїнів АТО.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ В НАСТУПНОМУ НОМЕРІ «ТС»

Share Button