50% «КОВІДНИХ» ЛІЖОК НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ЗАЙНЯТІ: УСІ ПАЦІЄНТИ ПІД КИСНЕМ

Станом на сьогодні, 26 жовтня, на стаціонарному лікуванні на Київщині перебуває 1591 пацієнт із діагнозом коронавірус. Відповідно завантаженість госпітальних баз в регіоні складає 50,5%. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Для лікування хворих на COVID-19 ми перепрофілювали в області 21 медзаклад. Половина ліжок у них уже зайнята. Пацієнти потрапляють до лікарень із серйозними ускладненнями. Саме тому абсолютно всі вони зараз отримують кисневу підтримку. Ситуація серйозна. І єдиним виходом залишається вакцинація. Щепитись чи потрапити в реанімацію – вибір кожного. Але тільки імунізація може убезпечити людей від важких наслідків вірусу», – пояснив Василь Володін.

Зазначимо: на Київщині працюють 33 центри масової вакцинації. Отримати щеплення в них можна кожного дня без вихідних. Повний курс вакцинації уже пройшли понад 417 тисяч жителів області.

Довідково:

Біль і набряк на місці щеплення є нормальною реакцією. Також можуть виникнути гарячка, озноб, головний біль і втомлюваність. Ці реакції минають за кілька днів після вакцинації.

При цьому невакциновані від COVID-19 люди піддаються в 11 разів більшому ризику померти від штаму «Дельта», ніж вакциновані. Ризик захворіти у невакцинованих у шість разів вищий у порівнянні з тими, хто отримав дві дози вакцини. Такими є дані Центрів з контролю та профілактики захворювань США.

Джерело: пресслужба Київської ОДА

Share Button