COVID-19 наступає

Ситуація невтішна: ковідне відділення вже заповнене

Як поінформував головний лікар КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур, у лікарні ситуація залишається напруженою: «Минулої п’ятниці відкрили «ковідне» відділення на 45 ліжок, а вже в неділю всі місця були зайняті, адже поступило 48 осіб. Для пацієнтів, які захворіли на COVID-19, готуємо ще 40 ліжок в терапевтичному відділенні».

За минулий тиждень у «ББЛІЛ» зроблено 256 щеплень. Проведено 57 ПЛР-тестів та 316 експрес-тестів, із них 76 позитивних.

Вкотре О. Щур закликав мешканців вакцинуватися, адже «перехитрити природу неможливо: все в руках людей».

Наближаємось до «червоної» зони: рекордна кількість щеплень за минулий тиждень

Керівник КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок наголосив, що за минулий тиждень у громаді зроблено рекордну кількість щеплень, починаючи від травня – 3063, із них 1113 – в амбулаторіях, решту – в центрі масової  вакцинації або виїзною мобільною бригадою медиків міського центру. Серед лідерів вакцинації села Іванків, Кучаків та Рогозів.

Є. Черенок також повідомив, що в Міжнародному аеропорту «Бориспіль»  у терміналі D на першому поверсі відновив роботу пункт вакцинації. Функціонуватиме він щоденно з 09:00 до 15:00.

«Наразі, – додав директор, –  по місту зареєстровано 412 активних хворих, у селах – 88. Загалом за минулий тиждень захворіло 391 осіб».

За тиждень, що минув, зроблено 755 тестувань, із них 615 експрес-тестами  (позитивних  – 291, або 47 %) та 140 ПЛР-тестувань (позитивних – 61, або 41%). При цьому Є. Черенок наголосив, що поки що можливе лише ПЛР-тестування, оскільки швидкі тести закінчилися.

Інф. «ТС»

Share Button