Локації здорової України у селах району

22 жовтня на території Бориспільського району в рамках проєкту президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України» відкрито ще два активні парки у селах Мирне та Єрківці, а також в рамках Київської обласної програми «Київщина спортивна» було відкрито мультифункціональний спортивний майданчик у селі Дівички. Про це повідомляє офіційний веб-портал Бориспільської районної державної адміністрації.

На офіційному відкритті спортивних об’єктів були присутні заступник голови Бориспільської РДА Галина Савчук та начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності апарату РДА Андрій Синяков.

«Реалізація таких важливих проєктів та програм, спрямованих на організацію оздоровчої рухової активності та популяризації спорту, дає змогу залучати якомога більшу кількість населення до здорового способу життя», – наголосила Галина Савчук .

Наразі в Київській області вже відкрито 59 «активних» парків. Впродовж тижня на території області планується відкрити ще 6 спортивних майданчиків.

Share Button