Бориспіль розкрив свої «Маршрути успіхів»

Реформа децентралізації в дії

Майже тридцять міських голів, їх заступники, представники органів місцевого самоврядування з різних куточків України приїхали до Борисполя, аби відкрити для себе нові «Маршрути успіхів», а точніше – обмінятись найкращим досвідом муніципального управління та побачити досягнення бориспільської громади. Візит відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізовує Асоціація міст України за підтримки USAID. Основною темою стала децентралізація – як інструмент підвищення якості послуг та добробуту громад.

Захід розпочався у стінах міської ради, де Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук коротко ознайомив гостей з проектами та практиками, які успішно впроваджують у місті. Увагою не оминули жодну з галузей – говорили про безпеку, благоустрій, екологію, енергозбереження, освіту, медицину, розвиток підприємництва і впровадження інноваційних сервісів та послуг. Звернулась до учасників й аналітик з питань освіти Асоціації міст України Людмила Мозгова.

Міські голови під час дводенного візиту до Борисполя (22-23 травня) мали змогу побувати в Бориспільському академічному ліцеї, гімназії «Перспектива» ім. В. Мономаха, ДНЗ «Віночок» та осередку культурного простору громадян муніципальному театрі «Березіль», оглянути наші Європейську площу, стадіон «Колос», Олесницьке озеро, Книшовий меморіальний парковий комплекс та багато іншого – підтвердження реальних результатів та успіхів, які сьогодні демонструє пристоличне місто.

Інф. «ТС»

Share Button