Shockoladний джаз і добрий настрій: у Борисполі стартував 9-ий «Музичний компот»

У Борисполі стартував 9-ий фестиваль сучасної музики «Музичний Компот». Два дні місто «смакувало» добірним джазом, смачними наїдками та вишуканим гумором.

17 травня в академічному ліцеї Бріа Блессінг та гурт Shockolad представили емоційну та і чуттєву програму «Ivasyuk». Бориспільці були у захваті – їх зворушили і здивували відомі пісні, які отримали нове звучання.

«Це був дивовижний концерт», – відзначив міський голова Анатолій Федорчук.

А 18 травня гості фестивалю зустрілись на музично-кулінарному святі «НакатИм» разом із запальними ведучими – заслуженою артисткою Оксаною Стебельською та народним артистом Борисполя Валентином Шуткевичем. Добірний гумор приправляли різноманітними смаколиками, але головною метою була благодійність.

«Час для добрих справ є завжди», – кажуть організатори. Цього разу на лікування Кирила Григоріва зібрали понад 10000 гривень.

І насамкінець анонсуємо: третій день фестивалю – з сумним відтінком – «Tribute to Aba» відбудеться 30 травня.

«Це буде літературно-музичний вечір, де прозвучать вірші та музика, присвячені нашим батькам», – повідомив організатор фестивалю Борис Шапіро.

Розпочнеться захід о 19.00 у Dr.Pub.

Оскільки часто, щоб передати емоції слів замало, – журналісти «ТС» підготували для вас чудовий емоційний фоторепортаж. Тож насолоджуйтесь світлинами, а краще – приходьте на «Музичний Компот», де завжди раді друзям і частують тільки найкращою музикою.

Бріа Блессінг про «Музичний Компот»: «Творити музику – це любов»

«Творити музику – це любов. Творити музику з друзями – це свято. У Борисполі ми з Shockolad зіграли нашу програму Ivasyuk. Ми дуже вдячні організаторам та чарівній бориспільській публіці за любов, енергію та підтримку», – розповіла Бріа Блессінг про виступ на фестивалі «Музичний Компот».

Share Button