Будівництво школи у Горі: у сільській раді показали нові кольори фасадів, як виглядатиме будівля?

У Горі депутати вирішили змінити кольори фасадів нової школи, будівництво якої ще триває. Як повідомили на офіційній сорінці сільської ради, таке рішення прийняли для покращення естетичного вигляду будівлі.

Як вказано у повідомленні, на будівництві нової Гірської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів на 24 класи (600 учнів) тривають роботи з утеплення фасаду. Незабаром приступлять до його фарбування.

«З метою покращення естетичного вигляду будівлі, депутати Гірської сільської ради прийняли рішення про зміну кольорів фасадів по проєкту «Будівництво середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів на 24 класи (600 учнів) по вул. Центральна, 3 в с. Гора Бориспільського району Київської області».

З цього приводу управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради звернулось до виконавця проєктних робіт з клопотанням про зміну кольорів зовнішньої частини будівлі з усіма елементами від покрівлі до вимощення, які передбачено проєктно-кошторисною документацією», – повідомили у сільській раді.

За словами сільського голови Романа Дмитріва, коли змінили фасади, то вчителі сказали, що це ліцей.

«Дійсно, є мета зробити зі школи ліцей», – наголосив він.

Інф. «ТС»

Share Button