Новий паркінг у «Борисполі»: Ціна стоянки відрізнятиметься залежно від поверху

У новому паркінгу навпроти терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» розцінки відрізнятимуться залежно від поверху, на якому відвідувач аеропорту залишить свій автомобіль. Про це повідомляє Аvianews.

«Аеропорт «Бориспіль» має намір застосовувати два типи тарифів у новому багаторівневому паркінгу навпроти терміналу D, перша частина якого відкриється 23 травня. Розцінки почнуть діяти з 24 травня і відрізнятимуться залежно від поверху, на якому відвідувач аеропорту залишить свій автомобіль. На всіх чотирьох рівнях діятиме погодинний тариф, який становить 30 грн. Добовий тариф – 300 грн – застосовуватиметься тільки на першому і другому поверхах будівлі», – йдеться у повідомленні.

За словами заступника гендиректора аеропорту «Бориспіль» з комерційної діяльності і стратегічного розвитку Георгія Зубка, перші 10 хвилин неповної години на парковці будуть безкоштовними, а, починаючи з 11-ої хвилини, стягується повна годинна оплата, також у разі стоянки менше 10 годин використовується погодинна оплата.

Як відомо, договір на зведення паркінгу з першим підрядником – Будівельним управлінням № 813 – аеропорт уклав 9 березня 2010 року. Будівництво почалося в 2011 році і велося з перервами. Перша частина паркінгу може розмістити 1 019 автомобілів. Оператором парковки стане аеропорт «Бориспіль».

Наразі біля терміналу D діють три однорівневі стоянки, на яких використовується тільки погодинний тариф – 30-40 грн за годину. Таким чином, ціна за стоянку автомобіля протягом доби на них обходиться в 720-960 грн. На віддалених парковках діє пільговий добовий тариф у розмірі 80 грн.

Джерело: Укрінформ

Share Button