Перспектива не райдужна: три роки без «Європи»

Така перспектива вимальовується перед Борисполем, якщо судова тяганина за кінотеатр «Європа» розгориться з новою силою.

Не так давно міська влада уже виграла суд за кінотеатр. Підприємець ніби погодився з рішенням і навіть вивіз меблі, а потім…. передумав і пішов до Верховного суду.

«Ми підготували всю документацію, щоб оголосити конкурс на передавання кінотеатру в оренду зі збереженням його профілю, щоб там зробити нормальний сучасний кінотеатр. Але підприємець Гордієнко, який звідти уже вивіз стільці, обладнання та навіть зняв обшивку зі стелі й стін, звернувся до Верховного суду. І Верховний суд у складі колегії суддів касаційного господарського суду прийняв скаргу і призначив розгляд першої справи на 3 липня 2019 року», ‒ повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

Тож до липня 2019 року передати приміщення в оренду міська влада не зможе.

Міський голова Анатолій Федорчук, коментуючи питання кінотеатру, взагалі озвучив не надто райдужну перспективу: «Як свідчить практика, в касації справа може розглядатись до трьох років».

Тому в міській раді такі дії підприємця називають «помстою».

«Підприємець, який сам нічого не зміг зробити і передав приміщення по акту прийому-передачі – вирішив помститись місцевій владі, щоб у нас не було кінотеатру», ‒ резюмував М. Корнійчук.

Проте не варто виключати й того, що підприємцю можуть відмовити у скарзі, але це вже цілком залежить від рішення суду.

Інф. «ТС»

Share Button