Опалювальний сезон у Борисполі: чому не стало тепло з понеділка?

Наразі тепла немає, попри рішення виконавчого комітету розпочати опалювальний сезон 18 жовтня. Чому? Тому що РГК «Київоблгаз» (приватна компанія) не знімає пломби із засувок, пояснюючи це тим, що у Борисполя наявна заборгованість за минулий опалювальний сезон. Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомляє у Фейсбуці виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

«Місто подало на реструктуризацію відповідно до підписаного президентом України Законом «Про реструктуризацію заборгованості…», – йдеться у повідомленні.  – Утім через відсутність методики, яку має розробити Мінрегіон, цей борг вважають не реструктуризованим».

Вказується також, що це питання повинно вирішуватися на державному рівні. Саме тому така ситуація з опалювальним сезоном не лише в нашій громаді, а в усій Київській області. Міська влада робить все можливе і навіть більше, аби пришвидшити вирішення питання і якомога швидше дати тепло. Вже відправлено гарантійний лист про сплату всього боргу до кінця року. Процес розпломбування вже розпочато.

Share Button