Конфлікт у міській раді: зі штовханиною і поліцією

У Бориспільський міській раді просто під час планової наради виник конфлікт. Спочатку в хід пішли слова і крики, а потім і «руки». У «дискусію» довелось втрутитись правоохоронцям.

Володимир Розумовський є власником «Botanic marker» і займається зеленим бізнесом. У місті його добре знають – здебільшого, через критику на адресу влади. Певно, тому, коли він спробував поставити міському голові Анатолію Федорчуку запитання – на нього посипались питання у відповідь.

«Де ви живете? Куди платите податки?» – звернувся до В. Розумовського міський голова. Проте деякі учасники наради взагалі запропонували не слухати підприємця – «бо він поливає брудом міську раду».

«Фірма зареєстрована в Луганській області», – нагадали Розумовському, та той запевняв, що податки сплачує у Борисполі.

Після слів, що на плановій нараді «всяких… не слухають», Розумовський вирішив звернутись до поліції. Але після його слів щодо скверу в Соцмістечку підприємця спробували виштовхати з кабінету. Штовханина тривала лічені хвилини, хоча розбороняти чоловіків довелося поліції.

Численні «я маю право» Розумовського навіть поліцію переконали в тому, що йому потрібно дати хвилину, аби висловитись.

З’ясувалось, що йдеться про рослини, які, за словами підприємця, вмирають у сквері Сомістечка.

«Рослини вмирають. Рослини не закопані, за 22 тис. грн не закопали досі. – Я намагаюсь з’ясувати, хто формує списки із закупівлі рослин, бо рослини закуплені не на основі проекту, який ви демонструєте громаді. Назвіть прізвища», – закликав Розумовський.

Після цього до розмови долучився міський голова, який спершу нагадав, що підприємець обіцяв передати безкоштовно місту рослин на 1 млн грн, але не зробив цього й досі, а потім пояснив, чому місто не співпрацює з підприємством Розумовського.

«У людини є фірма, де торгують деревами і кущами. Постає питання: чому міська рада не співпрацює з фірмою? Бо міська рада співпрацює з тими, де ціна і якість краща… Якщо у вас є інформація, що десь «закопуються» гроші, то звертайтесь до правоохоронних органів – вони розберуться. Це не питання планової наради», ‒ зауважив А. Федорчук.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button