Про урни та лавочки у зонах відпочинку: міська влада не економить «на сірниках»

Міський голова Анатолій Федорчук запевнив, що влада «не економить на сірниках», а точніше – на лавочках та урнах біля озер і на Книшовому меморіального паркового комплексу. Проте у міста є дійсно суттєва проблема – нестача працівників комунальних служб.

«…Маємо недостатньо працівників у комунальному підприємстві. Тому запрошую всіх, хто має бажання, на сезонну роботу озеленювачами на Олесницьке та Княжицьке озера, на Книшовий меморіальний парковий комплекс», – наголосив А. Федорчук. Причому для роботи у парковому комплексі знадобиться мінімум дві особи, як і на Олесницькому озері.

«…У нас просто немає кому прибирати. А постав урни – будуть гори сміття і знову писатимуть у Фейсбуці, що влада недолуга, бо не здатна прибрати сміття. Так, ми його не можемо сьогодні прибрати, адже люди не йдуть на цю заробітну плату в комунальне підприємство. Хто має бажання – готові взяти цих людей на роботу і поставити  додаткові урни», – зауважив міський голова.

Поза тим, урни біля озер та у меморіальному парковому комплексі все ж є, але відвідувачі часто не надто обтяжують себе тим, аби донести до них папір чи пляшки.

«Ми не можемо на кожному пляжному місці встановити урну і не робитимемо цього», – додав А. Федорчук.

Інф. «ТС»

Share Button