Київщина в «помаранчевій» зоні. Влада закликає жителів вакцинуватися активніше

Низка областей України вже перебувають у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Київщина поки втримується в «помаранчевій», але ситуація дедалі погіршується, тому обласна влада закликає місцевих мешканців якнайшвидше вакцинуватися від коронавірусу.

На цьому 18 жовтня під час онлайн брифінгу акцентував заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов.

«Запорізька, Одеська, Донецька, Херсонська та Дніпропетровська області вже в «червоній» зоні. А це означає заборону роботи для закладів громадського харчування; ТРЦ; закладів культури; непродовольчих ринків та магазинів; спортзалів, басейнів та фітнес-центрів. Навчальні заклади працюватимуть лише за умови 100-відсоткової вакцинації працівників», – повідомив Олег Торкунов.

Він додав, що обласна влада в постійному режимі працює для захисту мешканців. «Ми розширюємо мережу лікарень для лікування хворих на ковід. На сьогодні це 17 лікарень на 2172 ліжка. Ще минулого тижня таких медзакладів було 13. 2045 ліжок в наших лікарнях підключено до кисню – це 94% від загальної кількості».

На сьогодні завантаженість ліжок становить понад 58%. Кількість хворих з кожним днем зростає. Аналогічно збільшується і рівень госпіталізації. Дедалі більшій кількості людей із діагнозом COVID-19 потрібна медична допомога.

«Ми, зі свого боку, продовжимо розширювати мережу лікарень та забезпечення їх киснем. Але звертаємося і до вас, шановні мешканці Київщини. Не ризикуйте своїм здоров‘ям – вакцинуйтеся від коронавірусу. Для цього ми забезпечили всі можливості», – підкреслив заступник голови ОДА.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Share Button