Опалювальний сезон розпочнеться з понеділка

Відповідне рішення було прийнято 13 жовтня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Про це повідомляє у Фейсбуці виконавчий комітет Бориспільської міськради.

Вказується, що опалювальний сезон в населених пунктах Бориспільської міської територіальної громади буде розпочато з 18 жовтня 2021 року для всіх суб’єктів господарювання та населення, шляхом поетапного включення опалення об’єктів соціальної сфери, житлових будинків територіальної громади та всіх інших споживачів відповідно до їх звернень щодо забезпечення подачі теплової енергії.

«Також члени виконавчого комітету проголосували за рішення про встановлення КПТМ «Бориспільтепломережа» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів на території Бориспільської міської територіальної громади.

Зокрема, для потреб населення встановлено тариф у розмірі 2181,02 грн/Гкал (з врахуванням податку на додану вартість). Оскільки ця вартість є не підйомною для населення, буде залишено минулорічний тариф – 1762,76 грн/Гкал, а різницю компенсовано з міського бюджету. Відповідне рішення про незмінний тариф для населення обумовлено в Меморандумі про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років, який було підписано 30 вересня 2021 року під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України між урядом та представниками місцевого самоврядування» – наголошується у повідомленні.

Share Button