«Бориспільська десятка»: максимум задоволення і найкращий результат

Уже другий рік поспіль напередодні свята Великої Перемоги у нашому місті відбувається відкритий легкоатлетичний пробіг, присвячений пам’яті тих героїв, хто поліг у боротьбі за Незалежність України, захисників усіх поколінь, адже боротьбу за незалежність ми продовжуємо й нині: сьогодні наші воїни захищають рідну землю від російського агресора на сході.

Минулої суботи на старт забігу вийшло майже 200 любителів бігу різного віку – представники  районів та міст Київщини – Переяслав-Хмельницького, Яготина, Березані, Баришівки, Фастова, Бориспільського району та м. Києва, і, звісно ж, господарі змагань.

Пробіг стартував, цьому сприяла й погода, коли небо нарешті прояснилося після дощу. Бажання пробігти, виграти й здобути перемогу, в першу чергу над собою, не бракувало. Бігли старі й малі, дорослі та молодь, навіть у віковій категорії «60+» була доволі висока конкуренція. Всі вони боролися за місця на п’єдесталі, та перемогу здобули лише 45 легкоатлетів, які й отримали грамоти, медалі та цінні подарунки від місцевої влади та обласного Управління фізичної культури і спорту. А ще цьогоріч абсолютно всім легкоатлетам на згадку про участь вручили пам’ятні медалі учасників пробігу. Можна перелічувати прізвища переможців – чоловіків і жінок, юнаків і дівчат у всіх вікових категоріях на дистанціях 400, 500, 1000, 5000 та 10000 м,  та варто наголосити на благородній патріотичній меті пробігу, адже кожен з учасників продемонстрував найкращий для себе результат, а легкоатлети Бориспільщини – з міста і району, не «пасли задніх», мають у своїх скарбничках і «золото», і «срібло», і «бронзу». Окрім того, на переможців пробігу у кожній віковій групі серед чоловіків та жінок чекали заохочувальні грошові винагороди від спонсорів.

Організатори спортивного свята дякують усім, хто підтримав ініціативу та долучився до пробігу і запрошують всіх бажаючих долучатися і наступного року.

Інф. «ТС»

Share Button