Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції — 8 тис. iPhone 13 вартістю понад $7,5 млн

9 жовтня близько 20.00 в аеропорту «Бориспіль» сів борт з офіційною продукцією Apple.

Наразі Київська митниця очікує подачі суб’єктом ЗЕД митної деклараціі для проведення митного оформлення першої партії продукції Apple, яку компанія імпортує після відкриття офіційного представництва в Україні.

Так, по завершенні митного оформлення, у вільний обіг буде випущено понад 8 тисяч одиниць всієї лінійки IPhone 13 – Pro, Pro Max та mini у різних модифікаціях.

Загальна вартість першої офіційної в Україні партії смартфонів складає понад 7,5 млн доларів США.

Митне оформлення довгоочікуваної новинки компанії Apple буде проведено на митному посту «Бориспіль».

«Зі свого боку Київська митниця докладе максимум зусиль задля швидкого митного оформлення смартфонів, адже оригінальна продукція, яка імпортується офіційним представництвом, має зелене світло у митному відношенні. За роки ми маємо лише позитивний митний досвід роботи з іншими офіційними імпортерами та дилерами, що імпортують свій найрізноманітніший асортимент товарів та транспортних засобів в Україну», – наголосив начальник Київської митниці Сергій Сілюк.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

ДОВІДКОВО: 30 червня Apple відкрила в Україні офіційне представництво, яке взяло на себе імпорт техніки, технічну підтримку та опіку офіційними реселлерами. Також Apple активно взялась за українську локалізацію продуктів — ще до відкриття київського офісу компанія запустила україномовну версію сайту. Наприкінці липня на Apple Watch в Україні запрацювала функція ЕКГ та сповіщення про аритмію. В планах — впровадження підтримки eSIM на Apple Watch та запуск української версії Siri.

Це вперше з моменту відкриття українського представництва Apple самотужки ввезла власну техніку в Україну — з 2017 року офіційним дистриб’ютором виробника iPhone в Україні була компанія «ASBIS Україна». З відкриттям українського офісу Apple виключила з ланки посередника та тепер сама завозить продукцію в Україну.

Share Button