Чергова акція від секретаря: Ярослав Годунок вимагав від голови РДА подати заяву на звільнення

Секретар міської ради Ярослав Годунок відзначився черговою «акцією». Не встигли вщухнути вибори, як він пішов до голови РДА Олександра Туренка вимагати подати  заяву на звільнення.

«Очищення районної влади» посадовець міської ради вирішив влаштувати разом із обласним депутатом Олександром Мефодієм та кількома активістами. О. Туренку закидали погані дороги, задорогий мамограф і навіть непрофінансовані книги. Не обійшлося й без «попраних», на думку Годунка, прав бійців АТО.

«…Не хоче піти з посади, приріс до крісла… іди звідси», – кричав Я. Годунок.

У свою чергу, голова РДА нагадав, що «районних доріг не існує», книги фінансує районна рада, а потреба у мамографі беззаперечна, оскільки це стосується життя і здоров’я людей.

Туренко додав, що напише заяву після інавгурації, а крісло залишить, коли буде призначено нового голову РДА.

Проте така відповідь не надто заспокоїла «борців за чистоту влади». О. Мефодій та Я. Годунок спершу пообіцяли, що в понеділок не пустять співробітників РДА на роботу, але потім передумали і вирішили відкласти активні дії на «після свят».

Крім того, депутат облради запевнив, що блокуватиме усі рахунки, щоб голова РДА не зміг ними скористатись. Щоправда, вдаватись до пояснень, яким чином планує це зробити, не став.

На акцію були «запрошені» й правоохоронці, яким секретар видав щонайменше три доручення, але, при тому, жодної заяви.

На запитання, які повноваження має секретар міської ради вимагати заяву від голови РДА, Я. Годунок відрізав: «Тут порушують закон, а значить, треба реагувати.

Сам же голова РДА після завершення «перформенсу» наголосив, що не тримається за посаду, але не звик залишати незавершені справи.

«Деякі наші проекти розраховані на 3-5 років. Ми розробили проекти будівництва амбулаторій та житла для молодих лікарів, з понеділка розпочнемо підключати села до інтернету… А про мамограф… У Бориспільському районі надзвичайно велика кількість онкохворих. Тільки уявіть, що рак молочної залози можна буде виявляти на максимально ранній стадії. Це діагностика нового рівня. Я не відступлю», — додав О. Туренко.

Інф. «ТС»

Share Button