New Fashion Zone: бориспільські дизайнери опинилися у фіналі міжнародного конкурсу

Три дизайнерки з Борисполя відзначились на кастингу V Міжнародного конкурсу New Fashion Zone, який відбувся у столиці. Дві з них – Євгенія Іванова та Ганна Хруленко – вийшли у фінал.

Як наголошують організатори, конкурс New Fashion Zone – найбільша платформа європейського масштабу з роботи з молодими дизайнерами в Україні.

«Цього року в конкурсі показують свої роботи дизайнери з 17 країн: Україна, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Німеччина, Данія, Польща, Китай, Чехія, Грузія та ін. В цілому нам прийшло 698 заявок з усіх регіонів нашої країни, а також з-за кордону. У кастингу взяло участь 110 дизайнерів. Троє з них – із Борисполя», – повідомили організатори.

Бориспільки були представлені у трьох номінаціях

Ганна Хруленко дивувала публіку колекцією «Таємничі принцеси невідомого замку» у номінації ART, Ольга Іванова показала «Мандрівку у часі» у номінації Outewear (верхній одяг), а Євгенія Іванова презентувала «Com.Mission» у номінації Sport-Fashion (спортивний одяг).

За інформацією організаторів, 50% учасників NFZ не мають відношення до індустрії моди. Їхні професії найрізноманітніші. Наприклад, є суддя, експерт з криміналістики, фармацевт, юрист, банкір, балерина, масажист, технолог м’ясних виробів тощо. Відзначимо, що наймолодшому учаснику конкурсу – 11 років, а найстаршому – 62.

Професійне журі було приємно здивоване концептуальністю змісту колекцій і актуальних меседжів, які дизайнери хочуть донести до громадськості.

«Цікавими були ошатні колекції мусульманської моди від Ірини Берези і Ганни Хруленко. Їх надихнуло бажання мусульманських жінок бути сучасними і красивими, а також культура арабських країн і вікінгів», – підкреслили організатори.

Довідка:

Міжнародному конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone вже 5 років. За цей час через NFZ пройшло 3000 конкурсантів, було показано 320 колекцій. Подія зібрала 200 Fashion експертів, 100 партнерів і створила 15 Fashion колаборацій.

New Fashion Zone є центром розвитку молодих дизайнерів і дає змогу новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди. Вікторія Пташніченко, керівник Designers Contest New Fashion Zone, розповіла: «Мета платформи New Fahsion Zone – відкривати нові обличчя модної індустрії країни, давати старт в реалізації найсміливіших творчих ідей. Це можливість зайняти своє місце в fashion сфері». Фінал конкурсу відбудеться 20 вересня.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button