Працюємо, реагуємо, допомагаємо: відкриття поліцейської станції

В останній день вересня в селі Вишеньки Золочівської сільської ОТГ відкрили поліцейську станцію. Посаду поліцейського офіцера громади обійняв старший лейтенант поліції Володимир Затоковий. Саме він цілодобово дбатиме про безпеку та правопорядок у селах Гнідин, Вишеньки та Петропавлівське.

На урочисте відкриття поліцейської станції завітало керівництво Головного управління поліції Київщини, співробітники управління превентивної діяльності, керівництво Бориспільського районного управління поліції, представники місцевого самоврядування, сільський голова Золочівської ОТГ та жителі села. Поліцейському офіцеру громади вручили помпову рушницю та ключі від службового авто, що укомплектоване бензопилою, ліхтариками та різними інструментами. Своєю чергою, Володимир пообіцяв надавати якісні поліцейські послуги.

Присутні оглянули також кабінет поліцейського офіцера громади, обладнаний новими меблями та технікою.

Окрім того, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Максим Очеретяний вручив сільському голові Олександру Лазаренку Лист-подяку за співпрацю.

В. Затоковий наголосив, що його зацікавив проєкт «Поліцейський офіцер громади», тож аби обійняти цю посаду, пройшов відповідний курс навчання: «Перш за все, поліцейський офіцер громади має налагодити співпрацю з населенням і викликати довіру. До того ж жителі громади можуть звернутися до мене з будь-якими питаннями, навіть якщо це не пов’язано зі специфікою роботи, тому опановую знання в різних галузях. Працюватимемо, реагуватимемо та допомагатимемо».

Інф. «ТС»

ДОВІДКОВО

Поліцейські станції функціонують у територіальних громадах в 21 регіоні держави. Ці осередки безпеки відкриваються у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», що допомагає втілювати пріоритетний принцип діяльності Нацполіції – «Сommunity policing». Поліцейські станції дають змогу офіцерам, які закріплені за громадою, бути максимально наближеним до людей і не долати кілометри, щоб прибути на виклик або прийом громадян. Такі станції оснащені за сучасними стандартами: відповідною оргтехнікою, місцями зберігання документації (сейфом), засобами зв’язку і комунікацій.

Поліцейський офіцер громади (ПОГ) — це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній територіальній громаді (ТГ). Його головне завдання — забезпечувати порядок, запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.

Нині в Україні службу несе 632 офіцери громади. Міністерство внутрішніх справ має на меті до кінця наступного року довести кількість поліцейських офіцерів громади до двох тисяч.

 

 

Share Button