Справи комунальні

Аварійне відключення: в 19 ліфтах одночасно застрягли люди

2 жовтня відбулося аварійне відключення електроенергії у багатоповерхових забудовах мікрорайону вулиць Шевченка, Головатого, Київський Шлях і Лютнева. За повідомленням директора  КП УМКП-1 Володимира Вошкулата, з 19.00 до 20.00 диспетчери отримали 19 звернень щодо застряґань мешканців у ліфтах. Та нестандартну ситуацію вдалося усунути трохи більше, ніж за годину, замість потрібних чотирьох.

У неділю, за словами директора, виникла нова проблема: 29 ліфтів потребували певного ремонту, тому довелося залучати додаткових електромеханіків. Станом на понеділок всі ліфти працюють.

Вандали продовжують псувати комунальне майно

Про черговий акт вандалізму – цього разу щодо дорожніх знаків, повідомив директор комунального підприємства КП «ВУКГ» Микола Корніяка. На їх «відновлення витрачаються час, кошти бюджетні та платників податків».

Не більші за минулорічні: тарифи на тепло переглянуть

За повідомленням директора КПТМ «Бориспільтепломережа» Маріанни Желєзко, між урядом, «Нафтогазом» і головами органів місцевого самоврядування підписано Меморандум, що регулює проблемні питання у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в новому опалювальному сезоні. У документі визначено, що ціна газу для населення не перевищуватиме 7,5 тис. грн.

Директор наголосила, що «згідно з документом, міська рада спільно з управлінням ЖКГ, переглянуть тарифи на тепло для населення».

Інф. «ТС»

 

Share Button