COVID-19

Кількість госпіталізацій збільшується

За інформацією головного лікаря КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Щура, кількість хворих на COVID-19 продовжує збільшуватися: заповнюваність ліжок хворими на коронавірус у Переяславській інфекційній лікарні  42%, у Броварській – 66%, в Ірпені – 96%, в Білій Церкві – 97%. Головлікар додав, що, в разі потреби, медики готові розгорнути ковідне відділення на базі лікарні за два дні, проте для цього потрібно пройти цілу процедуру, відповідно до постанови Кабміну.

«За тиждень зареєстровано 24 інфіковані особи, троє відправлено на госпіталізацію, одна людина померла – не встигли довезти до «ковідної» лікарні», – додав О. Щур.

Активно вакцинуються в Кучакові та Іванкові

Керівник КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок повідомив, що станом на 3 жовтня серед зареєстрованих пацієнтів активних хворих у місті – 120, у селах – 29, приріст інфікованих за тиждень становить 138 осіб, семеро госпіталізовано, два летальні випадки.

Водночас, за словами Є. Черенка, за тиждень зроблено 1441 щеплень. Попереду за рівнем вакцинації село Кучаків, другий Іванків, далі йдуть Любарці, Рогозів та Глибоке.

Вакцинуватися можна у центрі вакцинації за адресою вул. Київський Шлях, 71 (приміщення колишнього кінотеатру), також пункти щеплень працюють у кожній міській амбулаторії.

За фальшивий ковід-сертифікат – до відповідальності

За повідомленням начальника Бориспільського відділу поліції Тараса Кравчука, сьогодні у співробітників поліції та прикордонних служб є можливість перевіряти дійсність сертифікатів про вакцинацію від COVID-19. Неодноразово траплялися випадки про виявлення фальшивого документа й тепер осіб з підробленим документом притягуватимуть до відповідальності.

Школи працюють офлайн: щеплено понад 84 відсотки освітян

Начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко наголосила на статистиці вакцинованих працівників у освітніх закладах. За її словами, середній показник у закладах загальної середньої освіти становить 84,45%. Єдиний заклад, який не подолав 80-відсотковий бар’єр, – Глибоцька ЗОШ (41% вакцинованих), станом на понеділок, 4 жовтня, працює у змішаному режимі: учні молодших класів навчаються оффлайн, середніх та старших класів – дистанційно.

Заклади дошкільної освіти, де вакцинованих 77,38%, працюють у звичайному режимі.

За інформацією Т. Павленко, серед чотирьох закладів позашкільної освіти, на сьогодні не працює лише Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа, адже в закладі вакциновано лише 52% працівників.

Також через низький відсоток вакцинованих (41,4%) не працює і Бориспільська дитяча музична школа ім. Лариси Остапенко.

Інф. «ТС»

Share Button