Руслан Дяченко про відкриття складів «FM Logistic»:  «Бориспільський район — це не лише повітряні, а й інвестиційні ворота нашої країни»

Французька компанія «FM Logistic» проінвестувала в Київську область ще 12 млн доларів. Ці кошти вони спрямували в будівництво нової черги складів на території села Дударків у Бориспільському районі.

Відкриття нової локації та презентація стратегії розвитку провайдера відбулася 1 жовтня. Участь у заходах взяли очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, співвласник «FM Logistic» Жиль Фор, директор «FM Logistic Ukraine» Себастьян Лардельє, директор Агенції регіонального розвитку Київської області Євген Калінін і голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко.

Під час уростого відкриття складських приміщень, площею у 20000 квадратних метрів Руслан Дяченко підкреслив, що пишається тим, що європейський інвестор, маючи представництва у 14 країнах світу, ще у далекому 1996 році обрав для своєї філії саме Бориспільщину і сьогодні продовжує тут працювати та розбудовувати свій бізнес.

«Успішний досвід інвесторів – це найкраща реклама для нашого регіону і найцінніше джерело інформації для представників бізнесу, які розглядають Бориспільщину як місце для розвитку своєї справи. Вкотре наголошую, Бориспільський район — це не лише повітряні, а й інвестиційні ворота нашої країни!» — наголосив Р. Дяченко.

«Маємо на Київщині ще один позитивний інвестиційний кейс. Разом із командою допомогли «FM Logistic» розширити мережу та в найкоротші терміни реалізувати ще один проєкт. Акцентую, що компанія працює і розвивається в регіоні вже понад 20 років. За весь цей час вони створили 800 робочих місць, проінвестували в регіон загалом 52 млн доларів, у тому числі нещодавно вклали 12 млн доларів у будівництво нових складів. Це якнайкраще свідчить про довіру до Київщини та її інвестиційну привабливість», – прокоментував В. Володін.

ДОВІДКОВО

На українському ринку компанія «FM Logistic Ukraine» працює з 1996 року, входить в топ-5 найбільших операторів логістичного ринку України. Вона є частиною міжнародної групи компаній «FM Logistic».

Провайдер обслуговує рітейл, а також компанії, які займаються фармацевтичною і косметичною продукцією, товарами народного споживання, промисловістю і електронікою.

За повідомленням офіційного веб-порталу Бориспільської РДА

 

Share Button