Об’єдналися у спільній молитві: перший молитовний сніданок відбувся у Борисполі

Молитовні сніданки є традиційними і впродовж семи десятків років відбуваються в Конгресі США, Європарламенті, багатьох країнах Європи та світу, де також поширена практика проведення подібних заходів на регіональному рівні. Перший Молитовний сніданок відбувся минулої п’ятниці і в Борисполі у КРК «Бархат». За Україну, її мир та благодать, за рідне місто та його процвітання у єдиній молитві об’єдналися як представники різних релігійних конфесій, так і депутати міської, районної та обласної рад, старости сіл, підприємці, освітяни, правоохоронці, військові, спортсмени та медики.

Звернувся до присутніх з вітальним словом міський голова Володимир Борисенко наголосивши, що вперше відвідав обласний молитовний сніданок з нагоди 30-ої річниці Незалежності України й відразу вирішив, що подібний захід варто започаткувати і в рідному місті. Очільник міста прочитав уривок із Біблії, підкресливши, що справжня сила в єднанні, а подібні заходи сприяють духовному відродженню, зокрема, і вихованню дбайливого відношення до людини, сім’ї, держави. В. Борисенко звернувся до священнослужителів з пропозицією створити Молитовну раду, як дорадчий орган.

Серед запрошених була українська співачка, громадська та політична діячка Оксана Білозір, яка відвідала вже не один молитовний сніданок та розповіла про перший такий захід у Верховній Раді України..

У ході Молитовного сніданку присутні зачитували молитви за військових та їх сім’ї, перемогу і мир в Україні; порушували суспільно важливі теми про сім’ю та сиріт; фізичне та духовне здоров’я українських родин.

Інф. «ТС»

Share Button