Скільки коштуватиме тепло

За інформацією директора КПТМ «Бориспільтепломережа» Маріанни Желєзко, котельні повністю готові до опалювального сезону. Та цього року опалення подорожчає майже вдвічі й «цифра просто лякає».За її словами, перший обсяг газу (для потреб населення), з урахуванням ПДВ та транспортуванням, коштуватиме 7583 грн 89 коп. за 1000 кубічних метрів, або 7 грн 58 коп за один куб. Другий обсяг – 24933 грн 69 коп., або один кубічний метр обійдеться в 24 грн 93 коп.

На запитання, коли подадуть тепло, директор відповіла: «Все залежатиме від погоди, хоча за планом опалювальний сезон має розпочатися не раніше 15 жовтня».

Водночас М. Желєзко додала, що станом на 27 вересня борги населення за спожите тепло становлять 28 млн грн.

А ТИМ ЧАСОМ..

У Кабміні за два тижні до офіційного старту опалювального сезону заявили, що «жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає та не буде». А також додали, що «зависокі тарифи – це свідчення неспроможності на місцях», передає УНН.

Нагадаємо, на засіданні 9 жовтня Кабінет міністрів України підтримав розроблений Мінрегіоном законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення». Зміни передбачають передавання повноважень з ліцензування господарської діяльності у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення і, відповідно, встановлення тарифів на теплову енергію та комунальні послуги від Національної комісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг до місцевих органів влади.

Інф. «ТС»

Share Button