МОЗ віднесло до «помаранчевої» зони п’ять регіонів

П’ять областей знаходяться у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки згідно з показниками захворюваності на COVID-19. Відповідні дані оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що помаранчевій зоні епіднебезпеки перебувають Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Тернопільська, Черкаська області.

Станом на 27 вересня рівень захворюваності на COVID-19 по країні становить 204 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення.

В Києві рівень захворюваності на коронавірусну хворобу становить 168 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності у Луганській області – 450 на 100 тис. населення, Чернівецькій – 424, Харківській – 308 областях.

Також у чотирьох областях перевищено динаміку рівня госпіталізацій три дні поспіль: у Дніпропетровській – 50,2%, Донецькій – 80,1%, Тернопільській – 102,2%, Черкаській – 78%.

Показник завантаженості ліжок з киснем, який становить 65%, не перевищений в жодному регіоні.

А ТИМ ЧАСОМ..

В Україні очікують пікового навантаження на систему охорони здоров’я у листопаді

За інформацією заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, пікове навантаження на систему охорони здоров’я очікують у листопаді.

Він нагадав, що запобігти цьому можна, якщо більшість українців будуть вакциновані. При цьому І. Кузін наголосив, що медичні протипоказання до вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 має менш ніж 1% людей. Водночас, за його словами, доволі багато людей вважають, що мають якісь медичні протипоказання. В цьому питання необхідно отримати консультацію лікаря.

Share Button