Бориспіль у вогні

Ось уже другий тиждень Бориспіль і район – у вогні. «Небайдужі» підпалюють суху траву, а з нею горять дерева, кущі та навіть будівлі. Окрім того, що люди нищать екосистему – то ще й ризикують висадити в повітря своє село або мікрорайон, бо полум’я підбирається і до газових труб.

На минулому тижні «Промінь» сидів без світла через ті ж підпали сухої трави, але хіба такі «дрібниці» когось зупинять?

«Промінь-Нестерівка. Знову горим. Хтось вперто ненавидить всією душею це місто, підпалюючи траву, яка перекидається на дерева і кущі. Пожежні їздять до нас, як на роботу. Горить під високовольтками і в захисній зоні газопроводу. Можливо, знову будемо без світла», — написав на своїй сторінці у Facebook депутат міської ради Олег Романов.

Гасити траву ДСНС допомагають рятувальники-добровольці. Проте викликів настільки багато, що в машинах закінчилось пальне.

«Тиждень розпочався з виїзду на пожежу, вже з самого ранку підпалили рослинність в Нестерівці, також на роботу вийшли дорожні служби, які з самого ранку почали випалювати узбіччя та лісосмуги на окружній дорозі. Думаю, з цього моменту наша команда перестане виїжати на пожежі рослинності. Адже те поле, яке вдалось врятувати вчора, обовязково спалять сьогодні. До того ж банально скінчілись всі запаси пального в наших автомобілях, останні літри залишим на якийсь серйозний виклик, де може бути загроза життю», ‒ написав керівник ДПК «Штурм» Андрій Макаров.

Проте «обіцянки» добровольці не дотримали, і коли сталась чергова пожежа у Нестерівці – виїхали на виклик на мотоциклі, оскільки машина була без бензину, мобілізували бориспільців із лопатами та граблями і локалізували вогонь.

Після всіх цих пригод бориспільці почали «скидатись» на пальне добровольцям. До слова, якщо хочете підтримати хлопців, можете перерахувати кошти на картку 5168 7573 8602 9831 Макаров Андрій Миколайович.

До слова, минулого тижня сталася ще одна масштабна пожежа – горів сміттєвий полігон.

Тоня ТУМАНОВА «ТС»

Share Button