Напередодні Всесвітнього дня туризму: бориспільці привезли зі столиці Кубок та медалі

Бориспільські туристи відзначились на відкритому Кубку Києва з водного та велосипедного туризму серед учнівської молодіздобули Кубок, низку медалей та грамот. І все це напередодні Всесвітнього дня туризму.

За нагороди 26 вересня на дистанціях змагались 12 команд представниць освітніх закладів.

25 вихованців Бориспільського центру туризму (екіпажі суден класу С-4 та С-2) змагалися на дистанціях «Спринт» та «Слалом» з водного туризму у 4 вікових групах (молодшій,  середній, старшій та юніори) та  вибороли почесні призові та переможні місця у кожній віковій групі. Найвищий результат показали наші наймолодші учасники змагань та Юніори, екіпажі класу суден К-4 та К-2 у складі Назара Медведенка, Андрія Шуменка, Марії Нестеренко, Андрія Піця, Анастасії Довженко та Алли Пінчук, які вибороли почесне перше місце на дистанції «Слалом» та друге – на дистанції «Спринт», а також привезли додому почесне друге місце в загальному заліку, отримавши почесні трофеї – Кубок, медалі та грамоти.

«Вітаємо усіх наших юних спортсменів, учасників змагань та їх тренерів (Тетяна Рахуба, Назар Медведенко, Марія Нестеренко та Алла Пінчук). На велодистанції в особистому заліку серед дівчат Алла Пінчук виборола почесне перше місце, а серед юнаків найвищий результат на цій дистанції показав Андрій Шуменко, який посів четверте місце», – повідомили в Центрі туризму.